Aroma oil masáž

60 - 120 min

Masážní aromatické oleje mají velmi blahodárný účinek na celý organismus. Zklidňují a regenerují nejen Vaše tělo, ale navíc působí antistresově a relaxačně na Vaši mysl. Vyberte si a vyzkoušejte masážní aromatický olej, který Vám bude nejlépe vyhovovat.

Cena:

Jasmín 890,- Kč/60 min 1150,- Kč/90 min
Olej Tea Tree 850,- Kč/60 min 1100,- Kč/90 min
Citron / levandule / mentol / aloe vera masáž 850,- Kč/60 min 1100,- Kč/90 min
Pomeranč / borovice / orchidej 850,- Kč/60 min 1100,- Kč/90 min
Čokoládový olej masáž 850,- Kč/60 min 1100,- Kč/90 min
Zelený čaj masáž 850,- Kč/60 min 1100,- Kč/90 min
BIO kokosový olej 890,- Kč/60 min 1150,- Kč/90 min
Ylang Ylang 890,- Kč/60 min 1150,- Kč/90 min

Všechny masáže nabízíme i v délce 120 min.

Aromatické masážní oleje

Masážní olej Tea Tree

Tento vzácný olej se vyrábí smícháním unikátní kombinace speciálně vybraných minerálů společně se silicí z listů stromu kajeputu střídavolistého (Malaleuca alternifolia), který pochází až z Austrálie.
Tea Tree je jedním z nejsilnějších přírodních antiseptik. Pomáhá proti kožním infekcím, popáleninám, menším řezným poraněním, oparům, apod.

Masážní olej BIO kokosový

Je vhodný pro suchou a citlivou pokožku. Dlouhodobě ji zvláčňuje a intenzivně hydratuje. Je bohatý na přírodní antioxidanty, které zpomalují proces stárnutí pleti. Velmi dobře se vstřebává, neboť jeho složení je srovnatelné s podkožním tukem lidského těla. Nezanechává nepříjemný pocit mastnoty.
Jeho jemná exotická vůně umocňuje relaxační zážitek z masáže.

Masážní olej Aloe Vera

Obsahuje extrakty rostliny aloe vera a má velmi blahodárný vliv na pokožku a celkově posiluje organismus. Aloe vera zmírňuje svědění, otoky, bolesti, pálení a zklidňuje podráždění pokožky. Výtažek Aloe vera zrychluje regeneraci organismu během odpočinku, snižuje hladinu krevního cholesterolu a příznivě působí na hladinu cukru v krvi.

Masážní olej s extrakty zeleného čaje

Působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo, tiší svalovou únavu a čistí a regeneruje pokožku, odstraňuje z ní škodlivé látky a chrání před UV zářením. Obsahuje velkého množství vitamínů, antioxidantů, minerálů a stopových prvků, které zpevňují a omlazují pokožku. Dále má zklidňující a regenerační účinky, pomáhá při bolestech kloubů a zlepšuje jejich pohyblivost.

Masážní olej čokoládový

Je vhodný pro všechny typy pleti a je určen pro relaxační a povzbuzující masáž. Kakaové boby obsahují theobromin - alkaloid s povzbuzujícími účinky jako kofein, a navíc působí i euforicky. Během masáže se uvolňují bolestivé a napjaté svaly a kloubní blokády.

Masážní olej mentol

Pomáhá při únavě a bolestivosti způsobené přetížením a únavě svalů. Díky mentolu má olej chladivý efekt a celkově stimuluje a osvěžuje organismus. Je vhodný pro citlivou pleť a příznivě působí na pokožku.

Masážní olej levandule

Uvolňuje svalové napětí a podporuje klidný spánek. Má zklidňující účinky nejen na vaše tělo, ale i na vaši mysl. Tiší bolesti hlavy, migrénu a zlepšuje nespavost.
Nedoporučujeme používat v těhotenství při nízkém tlaku (levandule snižuje krevní tlak).

Masážní olej citron

Má stimulující účinky před sportovním výkonem. Je vhodný při duševní námaze, stresu, nervozitě a relaxaci. Je vhodný pro citlivou pleť, protože neobsahuje parfémy, barviva a konzervační látky.
Složení našich masážních přípravků je zcela na přírodní bázi, bez jakýchkoli chemikálií. Proto nemají žádné vedlejší účinky, nedráždí pokožku a jsou hypoalergenní.